Opekačka na Peknej ceste

26. mája 2007 – Malé Karpaty

Spolkový program končiaceho sa letného semestra pokračoval v sobotu 26. mája 2007 opekačkou (grilovačkou) v Malých Karpatoch neďaleko Peknej cesty nad Krasňanmi. V príjemnom lesnom prostredí s podporou kvalitného teplého piva od Šima a Medveďovými gastronomickými zázrakmi sa roztrhlo vrece s viacerými zaujímavými debatami.

 

Osviežením priateľského posedenia bola návšteva poľskej dvojice manželov Gniazdowskich, Ničovcov, Albertovej Terezy či partie právnikov. Z plánovaného futbalu síce bohužiaľ nič nebolo (možno nabudúce pri trochu lepšom zvládnutí organizácie), no kvalite príjemného spolkového popoludnia to zas až tak príliš neublížilo. Pripájame aj Konradovu galériu fotiek.

Plepo

(Visited 36 times, 1 visits today)

Stalo sa...

5. 3. 1953

V Kunceve pri Moskve zomrel predseda sovietskej vlády a neobmedzený komunistický diktátor Jozef Visarionovič Džugašvili - Stalin, jedna z najtemnejších postáv dejín ľudstva. Na smútočnej rozlúčke sa zúčastnila čs. delegácia v zložení K. Gottwald, K. Bacílek a A. Čepička. Krátko po Stalinovi (14.3.1953) zomrel aj šéf čs. komunistov, prezident Klement Gottwald. Príčinou smrti bol pravdepodobne akútny syfilis kombinovaný s ťažkým alkoholizmom.

Prihlásenie


Zabudnuté heslo