Opekačka na Peknej ceste

26. mája 2007 – Malé Karpaty

Spolkový program končiaceho sa letného semestra pokračoval v sobotu 26. mája 2007 opekačkou (grilovačkou) v Malých Karpatoch neďaleko Peknej cesty nad Krasňanmi. V príjemnom lesnom prostredí s podporou kvalitného teplého piva od Šima a Medveďovými gastronomickými zázrakmi sa roztrhlo vrece s viacerými zaujímavými debatami.

 

Osviežením priateľského posedenia bola návšteva poľskej dvojice manželov Gniazdowskich, Ničovcov, Albertovej Terezy či partie právnikov. Z plánovaného futbalu síce bohužiaľ nič nebolo (možno nabudúce pri trochu lepšom zvládnutí organizácie), no kvalite príjemného spolkového popoludnia to zas až tak príliš neublížilo. Pripájame aj Konradovu galériu fotiek.

Plepo

(Visited 36 times, 1 visits today)

Stalo sa...

11. 4. 1901

Na porade vedenia SNS pod vedením Svetozára Hurbana Vajanského v Martine sa rozhodlo skoncovať s politikou 'pasívnej rezistencie' a vystúpiť aktívne v blížiacich sa voľbách. Rozhodnutie zúčastniť sa na voľbách vyvolalo v maďarských vládnucich vrstvách ostrú reakciu. Osobitne sa to prejavilo razantnými útokmi v maďarskej tlači.

Prihlásenie


Zabudnuté heslo