Opekačka na Peknej ceste

26. mája 2007 – Malé Karpaty

Spolkový program končiaceho sa letného semestra pokračoval v sobotu 26. mája 2007 opekačkou (grilovačkou) v Malých Karpatoch neďaleko Peknej cesty nad Krasňanmi. V príjemnom lesnom prostredí s podporou kvalitného teplého piva od Šima a Medveďovými gastronomickými zázrakmi sa roztrhlo vrece s viacerými zaujímavými debatami.

 

Osviežením priateľského posedenia bola návšteva poľskej dvojice manželov Gniazdowskich, Ničovcov, Albertovej Terezy či partie právnikov. Z plánovaného futbalu síce bohužiaľ nič nebolo (možno nabudúce pri trochu lepšom zvládnutí organizácie), no kvalite príjemného spolkového popoludnia to zas až tak príliš neublížilo. Pripájame aj Konradovu galériu fotiek.

Plepo

(Visited 36 times, 1 visits today)

Stalo sa...

20. 1. 1928

Vláda Československej republiky schválila 'Modus vivendi', dohodu medzi ČSR a Svätou stolicou, ktorou sa zakončilo trojročné obdobie napätia medzi Cirkvou a štátom.

20. 1. 1939

Prezident republiky Dr. Hácha na návrh Slovenského snemu vymenoval tretiu vládu Slovenskej krajiny. Jej predsedom bol opäť Dr. Jozef Tiso, ktorý zastával aj funkciu ministra vnútra. Ďalšími členmi tretej slovenskej autonómnej vlády boli: minister školstva Jozef Sivák, minister hospodárstva Dr. Mikuláš Pružinský, minister financií Pavol Teplanský, minister dopravy Dr. Ferdinand Durčanský a minister spravodlivosti Dr. Miloš Vančo. V tejto vláde zo šiestich ministrov dvaja (30 %) neboli členmi HSĽS.

Prihlásenie


Zabudnuté heslo